Back To Top

 • Tutoring - rozwój talentów

  Mocne strony, potencjał, obdarowanie, zdolności, zalety, pasje, zainteresowania, dążenie do doskonałości, wyznaczanie celów, planowanie, osiąganie sukcesów, motywowanie

 • Tutoring - rozwój charakteru

  Wartości, przekonania, postawy, zachowanie, założenia, uprzedzenia, wiara, nadzieja, odwaga, poczucie własnej wartości, pracowitość, zaangażowanie.

 • Tutoring - rozwój intelektualny

  Wychodzenie poza utarte schematy, mądrość, logiczne myślenie, wyciąganie wniosków, twórczość, kreatywność, abstrakcja, wyobraźnia, intuicja, moje zdanie

 • Tutoring - szkoła życia

  Trudne wybory, podejmowanie decyzji, szukanie rozwiązań, sukcesy, pewność siebie, proaktywność, radzenie sobie z niepowodzeniami i konfliktami, nieustępliwość, poszukiwanie sensu, wyzwania, konsekwencje, współpraca

 • Tutoring - rozwój emocjonalny

  Emocje, uczucia, relacje, więzi, bliskość, związki, zaufanie, otwartość, przyjaźnie, opanowanie, reakcje, porozumienie, kontakt, wyrażanie, życie w zgodzie z samym sobą i innymi, odczuwanie, współodczuwanie, empatia

Tutor 24/7

W szkole, w domu czy w pracy - zawsze jestem dla kogoś tutorem

Polecane strony

 

Instytut Tutoringu Szkolnego

fundacja kolegium tutorow

Fundacja Kolegium Tutorów

collegium wratislaviense

Collegium Wratislaviense

tutoring crown kompas kariery

Edukacja Finansowa Crown

 

Po co ta strona?

hubertcvNazywam się Hubert Sajda i jestem certyfikowanym tutorem. Ukończyłem kursy tutorskie w dwóch renomowanych stowarzyszeniach dzięki czemu łącząc różne podejścia mogę lepiej pomagać w rozwoju. Od kilku lat zajmuję się tutoringiem w Gimnazjum i Szkole Podstawowej im. Króla Dawida. Ta strona poświęcona jest zagadnieniom tutoringu i miejscem wymiany doświadczeń związanym z tym tematem. Tutoring stał się moją pasją i od kilku lat pomagam uczniom, rodzicom i nauczycielom żyć w zgodzie z naturlanym rozwojem, wartościami i potrzebami w opraciu o edukację spersonalizowaną, wychowanie bez porażek, porozumienie bez przemocy, pozytywną deyscyplinę i dialog motywujący. Przybliżam podstawowe założenia metody tutorignu i dziele się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami jako tutor. Wszystko po to, by zachęcić innych nauczycieli, pedagogów, wychowawców i całe szkoły oraz rodziców do stosowania tej metody w pracy z młodym człowiekiem.

Od wielu lat pracuje z młodzieżą i przyglądam się ich rozwojowi, zachowaniom i motywacjom, które towarzyszą im w wieku dorastania. Metoda tutoringu jest kompletnym narzędziem, które pozwala spojrzeć na młodego człowieka holistycznie i przyczynić się do jego maksymalnego rozwoju.

Od roku nadzoruję pracę kilkunastu tutorów oraz pracuje nad wdrażaniem metody tutoringu w klasach o nauczaniu początkowym.

W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem jedynej żony, ojcem dwójki synów, wierzącym człowiekiem i songwriterem z zamiłowania.

Zachęcam do lektury i zapoznania się z tą fascynującą metodą jaką jest tutoring, która pomogła już wielu moim uczniom odkryć sens życia, szkoły oraz rozwijać nieograniczony potencjał ukryty w nas samych i otaczającym świecie.

Aktualności

kongres tut

 

tutoring 1 3

Warto przeczytać

ksiazka tut

Tutoring123

tutoring ks

ksiazka